Електричен камин ART FLAME HERMES - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен камин ART FLAME HERMES

Art Flame

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 66,470ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Монтирање на ѕид без рамка
Убава модерна визија и елегантен дизајн, придава стил и атмосфера во секој дом
Главната предност на електричните камини е дека тие даваат топлина без прашина, пепел и чад
Електрични камини се соодветна алтернатива, подобрување на квалитетот на природата и воздухот
Боја на пламен: 3 комбинации – портокалово, виолетово-портокалово, виолетова
Далечински управувач
Подесување на светлината на пламенот
Моќ: 750/1500 W
Димензии (Ш x В x Д): 544*1280*140 mm
Погоден за простории : 15 m²
Напон: 220/240 V
Електронски тајмер: Да
Сигурносен термостат за прегревање
Боја: црна
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница