Електричен камин ART FLAME MARKUS - КУПИ НА РАТИ
-24%
, , , ,

Електричен камин ART FLAME MARKUS

MARKUS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,660ден 27,040ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Монтирање на ѕид без рамка
Моќ: 750/1500 W
Димензии (Ш x В x Д): 840*450*131 mm
Погоден за простории : 20 m²
Напон: 220/240 V
Електронски тајмер: Да
Сигурносен термостат за прегревање
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница