Електрична плотна скара Severin KG 2397 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Електрична плотна скара Severin KG 2397

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2200W

Напон: 220V

Плоча од леано железо и нелеплив слој

Облога од нерѓосувачки челик

Отстранлив кабел за напојување

Прилагодлива контрола на температурата

Индикаторско светло

Сад за маснотии

Термостат

Димензии (ДxШxВ) 71×37.8×10.3 cm

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks