ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ ADLER AD 4815 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ ADLER AD 4815

ADLER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Брзо сече или ренда зеленчук, овошје, сирење и друго
Погодно складирајте ги вашите прилози со вградениот држач за додатоци
Апаратот вклучува 5 додатоци
Димензии на уредот: 24,8 х 16,7 х 29,3 cm
Должина на кабелот за напојување: 75 cm
Материјал за куќиште: ABS
Нелизгачки ногарки
Моќност: 150 W
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница