SENCOR Мултипрактик STM 3774RD- MEE2 - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , ,

SENCOR Мултипрактик STM 3774RD- MEE2

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,234ден 9,720ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

15 додатоци
5.5 L иноксен сад
Може да мати до 12 белки од јајца
Пулс функција
Контрола на брзината
Anti-slip ногарки
Осигурач против прегревање
Моќен мотор од 1000 W
Блендер + месорезница
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница