Блендер SENCOR SNB 4300WH - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Блендер SENCOR SNB 4300WH

Sencor
Нема инфо.

Боја: бела
Моќност на моторот (max): 1000 W
Тивка работа (SilentPower)
Волумен на садот: 2 сада(1 л 0,8 л)
Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .
Може да се мие во машина за садови
Висококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниум
Должина на приклучен кабел : 1.2 m
Тивка работа (SilentPower)
Моќност на моторот (max): 1000 W
Работи на напон од 220-240 V,50-60Hz
2 сада за блендирање (1 л 0,8 л)
2 години гаранција
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

4,430ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница