Правосмукалка Samsung SC 4550 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Правосмукалка Samsung SC 4550

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет 1,3 l

Должина на кабел 6 m

Ниво на бучавост 80 dB

Јачина 1.800 W

Јачина на вшмукување 360 W

HEPA илтер

Без кеса

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks