Женски велосипед Explorer ELI261KK 26"/19" elite lady spring kontra - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , ,

Женски велосипед Explorer ELI261KK 26″/19″ elite lady spring kontra

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,000ден 13,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN
Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон
Волан CITY 620 X 22.2 X 25.4
Предно светло ЛЕД
Сет В ПВЦ без рачни кочници
Предна корпа ситно плетена црна
Педали FEIMIN COMFORT
Средн погон обичен 44Z HROM коцка
Средна осовина МТБ на штраф 5с
Обичен ланец P410 MAYA
Обрач V1 26/3/8″ SIVI 36RUPA V1.263
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R кина
SP.26X1 3/8 (37-590) CRNA PNEUMAT
Браник EUROFENDER PVC CRNI ECO
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница