Машки велосипед Explorer Vortex VOR292AMD1 29"/20" Classic - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Explorer Vortex VOR292AMD1 29″/20″ Classic

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви
Волан Челик SF црн 31.8X640
Гарнитура V-ALU
Диск кочници, предна механичка SYPO
Педали PP со катадиоптер
Среден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина 3U на штраф KENLI
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Рам V3 28″ црн 36 дупки V3.28CR.
Предна глава челик, црна за диск
Задна глава .MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.29 X 2,35 60-622 црна MITAS
FAZ INDEX CRNO 14T-28T SHUN FENG
Преден менувач SHIMANO.31.8MM AFDTZ510DSTM6
Заден менувач SHIMANO.TZ RUPA ARDTZ500GSD
Рачен менувач.SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд