Машина за садови Favorit F60-Y14 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за садови Favorit F60-Y14

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А++
Димензии в/ш/д 85/59,8/59,8
Класа на сушење А
Максимален капацитет 12 сета садови
5 програми
Брз програм – 30 мин. на 40 °c
Копче за половично (1/2) полнење
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница