Фиокар за бања Calencia - бел - КУПИ НА РАТИ
-30%
, , , , ,

Фиокар за бања Calencia – бел

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,000ден 5,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Изработено од квалитетна 18mm иверица.
Се доставува склопен и спремен за користење. Има опција да се фиксира и на ѕид.
Спецификации:
Две телескопски фиоки
Полици за складирање
Висина: 55cm
Ширина: 19cm
Длабочина: 60m
Димензии на долна фиока: висина 43,5cm | ширина 19cm | длабочина 60cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница