Батериска дупчалка Iskra ERO IE-CD62-120S - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Батериска дупчалка Iskra ERO IE-CD62-120S

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 12V

Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )

Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm

LED сијалица

Гумирана рачка

Полнач за брзо полнење

Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)

Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 8 mm (железо)

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница