Полица за перална со метална конструкција - КУПИ НА РАТИ
-25%
, , , , ,

Полица за перална со метална конструкција

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден 3,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.
Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
Лесна монтажа со помош на чекан и шрафцигер(крстач).
Димензија:
Ширина: 66 см
Длабочина: 34 см
Висина: 160 см
Растојание на полиците: 36,5 см
Материјал: Иверица 1ва класа
ПВЦ кант трака 0.8mm
Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
Метална конструкција.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница