Сабјеста пила Iskra ERO IE-RS710 - КУПИ НА РАТИ
-17%
, , , , ,

Сабјеста пила Iskra ERO IE-RS710

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,000ден 6,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240V ~ 50Hz

Моќност : 710W

Подесувачки агол на сечење: од 0-45°

Број на движења – празен од: 0 – 2500 min-1

Должина на движењето – 20mm

Променлива брзина

Дебелина на сечењето:

дрво – 115mm

железо – 3mm

Прибор (пили):

1 пила за дрво

1 пила за метал

Димензии на пакувањето (во mm) : 490 (Д) x 80 (Ш) x 190 (В)

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks