Бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC580 - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , , , ,

Бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC580

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,000ден 14,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Зафатнина на моторот – 58 cm3
Номинална излезна моќност: 2.15 kW
Тип на мотор: двотактен
Воздушно ладење на моторот
Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1
Резервоар за гориво – 550 ml
Резервоар за моторно масло – 260 ml
Должина на меч – 457 mm
Погонски чекор: 8.255 mm (.325″)
Тежина – 5,5 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница