Аголна брусалка Iskra GX AG010 2000w - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Аголна брусалка Iskra GX AG010 2000w

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина 2000 W
Макс. големина на диск 180 mm
Големина на браник М14
Подесива рачка
Тежина 2,2 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница