Хилта Iskra Z1C DL05 26 850w - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Хилта Iskra Z1C DL05 26 850w

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина 850 W
Удари во минута 3150
SDS Футер
Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина
Должина на кабел 1,8 m
Тежина 2,2 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница