Фритеза на топол воздух Severin FR 2430 - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , , ,

Фритеза на топол воздух Severin FR 2430

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,580ден 7,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1500W

Капацитет:3,2L

Автоматки програми: 6

Прилагодлив термостат: 80-200 C

Тајмер со звучен сигнал: 60мин,LCD екран на допир

Димензии:40х29х34cm,

 

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks