Фрижидер Samsung RB34T671FSA/EK - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

Фрижидер Samsung RB34T671FSA/EK

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,000ден 34,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Комбиниран фрижидер со долна комора

Graphite INOX

ЛЦД Дисплеј

Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција

TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот

POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување

SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста

ЛЕД Осветлување

Реверзибилна врата

 

Фиока за овошје и зеленчук

Аларм за отворена врата

18 часа автономен режим на работа

Бучност: 35 dB

Енергетска класа: А+

Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно

Капацитет на ладење 12 кг/24 часа

Нето запремнина: 340L (228L+ 112L)

R600 Гас

Димензии (ВxШxД): 1853x595x658 mm

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks