Комбиниран фрижидер Vivax CF-310D NFX - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Комбиниран фрижидер Vivax CF-310D NFX

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 31,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: F
Нето волумен на фрижидерот: 224 l
Нето волумен на замрзнувачот: 78 l
Број на полици во фрижидер: 4
Број на фиоки во фрижидер: 1
Број на фиоки во замрзнувач: 3
DIGITAL DISPLAY
Eлектронска контрола
Проток на повеќе воздух/ брзо ладење/ LED осветлување/
Низок шум/ висока енергетска ефикасност/ одлична завршна обработка/ боја од нерѓосувачки челик
Димензии на уредот (ШxВxД): 59,5 х 188,0 х 63,0 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА