Телевизор Fuego 55ELU610 ANDT, 55"(139cm), AndroidTV, WiFi 4k UHD LED Smart TV - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Телевизор Fuego 55ELU610 ANDT, 55″(139cm), AndroidTV, WiFi 4k UHD LED Smart TV

Fuego

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

55″(139cm)4K Ultra HD SMART LED TV
Резолуција:(3840х2160)
Surround sound
Netflix,Netflix4k
AndroidTV
Clear Resolution Enhancer
PAL,SECAM
HDMI,USB,RF,SCART
DVB-T2/C
Вграден Wi-Fi
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница