HAMACHI E RS - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HAMACHI E RS

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 78,060ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност на моторот: 1600W SUNRA мотор
Напон на моторот: 72V
Контролор: 12mosfets
Максимална брзина: 45 (км/ч)
Видови батерии: Оловно-киселинска батерија
Капацитет на батеријата: 72V20AH
Максимален опсег: 40-50 км / 1 лице (70 кг)
Време на полнење на батеријата: 6 часа
Капацитет за качување: 23% (1 лице, 70 кг)
Тип на мерач: дигитален
Сопирачки (предни/задни): диск / барабан
Амортизер (преден/заден): Хидрауличен / Хидрауличен
Големина на гума (предна/задна): 3,5-10′ гума без цевки
Димензии: 1.850 mm × 710 mm × 1.100 mmМеѓуоскино растојание: 1.320 mm
Максимална носивост: 2 лица + товар (150 кг)
Тип на рамка: челик
Опции: Контрола на патувањето + Аларм далечински
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд