Електричен тротинет Hamachi ET Master (E9) 15Ah - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Hamachi ET Master (E9) 15Ah

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 36,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на гума 10″

15 Ah батерија

300 W Електромотор

Bluetooth поврзување

Весплатна испорака

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks