Hamachi jog ryder II - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , ,

Hamachi jog ryder II

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 68,835ден 72,525ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 3.00 kw
Тип на мотор: Еден цилиндар, 50cc – 4 тактен
Ладење: Воздушно ладење
Стартување: Електрично / Курбла
Палење: CDI-capacitor discharge ignition
Меѓуоскино растојание: 1,190mm
Работен волумен на цилиндарот: 50 cc
Сооднос на компресија:  10.5:1
Тежина: 80 kg
Максимална брзина:  50 km/h
Систем за подмачкување: Автоматско подмачкување
Максимален вртежен момент: 3.1 (6000) Nm/r/min
Должина / Ширина / Висина: 1,650mm x 620mm x 1,090mm
Капацитет на гориво : 6.3 L
Свеќица : A7RTC
Батерија: 12V4Ah
Предни / Задни Гуми:  3.50-10 4PR / 3.50-10 4PR
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница