HAMACHI RUBICON 110 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HAMACHI RUBICON 110

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 103,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мотор: LONCIN 110cc автоматски со опратен
Тркало: 7инчин
кочница: Фр друм брејк задно скршнува на дискот
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница