Hamachi YX 250 Enduro - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Hamachi YX 250 Enduro

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 116,865ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип мотор: Едноцилиндричен, 166FMM, 223cc – 4T – 14 КС
Ладење: Воздушно се лади
Стартер: Eлектричен
Отвор x Удар 70 mm x 65 mm
Палење: CDI
Сооднос на компресија: 9,2:1
Расчистување од земја: 250 mm
Должина / Ширина / Висина:  2.200 mm x 770 mm x 1.160 mm
Основа на тркала:  1.450 mm
Свеќичка:D8RTC
Предни / задни гуми:  3,00-21 / 4,60-18
Предни / задни сопирачки:диск / диск
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница