Инстант слиминиг - КУПИ НА РАТИ
, ,

Инстант слиминиг

Козметички Услуги

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Овој пакет содржи:

5 мадеро (метод за трајно ослободување од целулитот и масните наслаги, метод кој што се изведува со оклагии. Со мадеро постигнуваме дробење на целулитот, се исфрлаат токсините и вишокот вода, се стимулира крвотокот.)

5 LpG третмани (метод кој со механичка симулација врши реактивирање на клетката, со тоа што се произведува колаген и еластин, кожата се затегнува и измазнува.)

5 вакум слим (метод со кој се забрзува процесот на слабеење, од 4-10cm, се намалува обемот на критичните места од телото како стомакот, колковите и струкот. Со помош на вакумот се постигнува ефект на сауна и лимфна дренажа.)

3 лимфни дренажи гратис (лим. дренажа ја забрзува циркулацијата, го храни ткивото и ги елиминира штетните материи од организмот.)