Базен ultra frame Intex 549x274x132 cm - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , ,

Базен ultra frame Intex 549x274x132 cm

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 75,890ден 89,340ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Опрема: Базен, Скали, Песочна пумпа со филтер, Подлога за базенот, Покривка, Сет за поправки и лепење, Инструкции
Должина: 5.49 m
Ширина: 2.74 m
Длабочина: 132 cm
Тежина на пакетот: 126.2 kg
Капацитет: 17,203 m3
Капацитет на филтер пумпата: 4.5 m3 / h
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница