Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2200 - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , ,

Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2200

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,500ден 7,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 230-240V~50 Hz
Јачина: 2200 W
Вртежи: 6600 rpm во празен од
Подесување на рачката – лево/десно 90°
Антивибрациска рачка
Големина на диск: Ø230 mm
Поспор старт
Димензии на пакување (во mm): 525 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница