Батериска дупчалка Iskra ERO IE-CD71-180S - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Батериска дупчалка Iskra ERO IE-CD71-180S

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 18 V

Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah )

Степени на вртежен момент: 21+1; вртежен момент: 25 Nm

LED сијалица

Гумирана рачка

Полнач за брзо полнење

Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)

Капацитет на дупчење : 22 mm (дрво), 8 mm (железо)

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница