Убодна пила Iskra ERO IE-JS710 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Убодна пила Iskra ERO IE-JS710

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz

Моќност : 710 W

Подесувачки агол на сечење: од 0-45°

Број на движења – празен од: 1000 – 3100 min-1

Должина на движењето 23 mm

Променлива брзина

Пулсирачки од: 4 степени

Димензии на пакувањето (во mm) : 215 (Д) x 84 (Ш) x 280 (В)

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks