Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура Iskra GX-BMC002 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура Iskra GX-BMC002

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина: 500W
Напон: 230-240V~50Hz
Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
Глава: ø 13mm
Должина на кабел: 1,5m
Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
Нето тежина: 3,625 kg
Бруто тежина: 3,75 kg
Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)
Сетот на рачни алати се содржи од: Столарски чекич 227g, Комбинирана клешта, Клешта која се подесува, Магнетски додаток за додавање, Тапетарски нож, Метро (2 m)
Сет на насадни клучеви, Сет 25 mm додаток, Сет за бушење, Типли
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница