Чистач на пареа Iskra JC-229 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Чистач на пареа Iskra JC-229

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240 V 50 / 60 Hz
Моќност: 1300 W (максимум)
Должина на кабел: 5 m
Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C
Резервоар за вода 380 ml
Резервоар за средство за чистење
Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510
Бруто тежина: 3,2 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница