Полирка Iskra PS 1200-180 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Полирка Iskra PS 1200-180

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Машината за полирање Iskra PS1200-180 е погодна за брусење, полирање и употреба со жичени четки.
Опременa е со копче за брзо бирање со кое можете да ја поставите саканата работна брзина. Опремен е со дополнителна рачка и плоча за полирање со облога од овча кожа.
Моќност: 1.200 W.
Дијаметар на плочата: 180 mm
Тежина (нето): 2,9 кг
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница