Кафемат Sencor SES 1710BK - КУПИ НА РАТИ
-12%
, , , , , , ,

Кафемат Sencor SES 1710BK

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,730ден 7,630ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

15 бари притисок
Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши
Отстранлив 1.5 L резервоар за вода
Индикатор за волумен на вода
ON / OFF копче со индикаторско светло
Додатоци: Држач на филтер, мерач за мерење, 2 филтри (за 1 и 2 чаши)
Anti-slip ногарки
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница