Камин Alfa Plam 90H DOMINANT - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Камин Alfa Plam 90H DOMINANT

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 53,120ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска Класа: A
Капацитет: 8kW
Капацитет За Греење: 133m3 / 51m2
Тип на гориво: јаглен, дрво
Димензии: 900x600x850mm
Димензии На Рерна: 460x440x260mm
Тежина На Производот:  144kg
Дупло Стакло
Пречник за димоводен отвор: 120mm
Бои: бела, црна, црвена, крем
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница