Машки велосипед Rapid bogota 27.5” - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , ,

Машки велосипед Rapid bogota 27.5”

RAPID

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,130ден 15,240ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

21 брзини
Shimano менувач
Дупли алуминиумски бандажи
Гуми 27.5 ”
Disc Brake кочници
Меко и удобно седиште
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница