Камин PRITY K1 K - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин PRITY K1 K

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 9 kW
Погоден за простории до 50 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 45 x 38 x 95 /cm
Тежина : 67 кг
Гориво : дрво, јаглен
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Декоративни насликани странични плочи
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница