КЛУБ АУРЕА - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КЛУБ АУРЕА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 115 х 80 х 38
Боја: бела
Материјал на изработка: медијапан лакиран
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА