Комбиниран фрижидер Коncar HC1A 60348BFN - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Комбиниран фрижидер Коncar HC1A 60348BFN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,140ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+
Вкупен волумен: 348 l
Димензии (ВхШхД): 186×59,5×65 cm
Количина на разладното средство: 0,053 kg
Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
Напон: 220-240 V~
Струја: 0,76 A
Потрошувачка на енергија kWh/год: 306
Нето капацитет на ладилник (5°C): 230 l
Нето капацитет на замрзнувач: 106 l
Бучност: 41 dB(A)
Потрошувачка на енергија kWh/24 h: 0,838
Димензии на спакуван производ: 192×66,4×72,8 cm
Маса на апаратот нето/бруто: 69/74 kg
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница