Комбиниран фрижидер KONCAR HL 55206.SH - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , ,

Комбиниран фрижидер KONCAR HL 55206.SH

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,270ден 17,897ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вкупен корисен волумен: 206 l
Димензии ВхШхД: 143×54,5x55cm
Рачно одмрзнување
Регулација на температура
Внатрешно светло
Стаклени полици во ладилник: 3
Жичани полици во замрзнувачот: 1
Сад за овошје: 1
Сад за коцки мраз: 1
Ногарки на нивелирање
Променлив смер на отварање на врата
Разладно средство: R600a
Капацитет на замрзнување: 2,4 kg/24h
Климатска класа: N/ST
Напон: 220-240 V~
Струја: 0,75 A
Енергетска класа: F
Потрошувачка енергија kWh/god: 215
Нето волумен ладилник (5°C): 169 l
Нето волумен замрзнувач: 37 l
Број на ѕвездички: 4
Бучност: 40 dB(A)
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница