Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , ,

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,770ден 16,247ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+ (F по стандарди на ЕУ)
Климатска класа: N
Вкупен корисен волумен: 216 l
Ладилник: 171 l
Замрзнувач: 42 l
Автоматско одмрзнување на ладилникот
4 стаклени полици во ладилникот подесиви по висина
1 жичана полица во замрзнувачот
1 сад за зеленчук
2 сада за мраз
Лопатка за мраз
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница