Комплет за дневна соба Lara - КУПИ НА РАТИ
-24%
, , , , ,

Комплет за дневна соба Lara

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,990ден 20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Изработено од квалитетна 18mm иверица.
Спецификации на ТВ Комода
Ширина: 178cm
Висина: 44,8cm
Длабочина: 34,6cm
Спецификации за конзола:
Ширина: 180cm
Висина: 77,8cm
Длабочина: 41cm
Спецификации на клуб маса:
Ширина: 90cm
Висина: 35,6cm
Длабочина: 54cm
Спецификации на полица за ѕид:
Ширина: 160cm
Висина: 35cm
Длабочина: 19,3cm
Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.
Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.
Испорака на производот од 14 до 20 работни денови
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд