KONCAR Аспиратор NV 60 LB - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

KONCAR Аспиратор NV 60 LB

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,040ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: црна/стакло
Димензии (ВхШхД): 75-108x60x39 cm
Телескопска маска за одводна цевка
Спој на вентилациски отвор
Управување со допир (touch control)
Светло: 2x3W, LED
Капацитет: 240-621 m3/h (1 мотор)
Степени на вшмукување: 3
Алуминиумски филтер за маснотии: 1
Јаглен филтер се нарачува посебно
Напон: 220-240 V~
Моќ: 216 W
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд