KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFB3 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , , ,

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFB3

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,700ден 24,970ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Електричен шпорет, бела боја
Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
Подесиви ногарки: 2 cm
Предна лева тока: ø18cm/1,8kW
Предна десна тока: ø14,5cm/1,2kW
Задна лева тока: ø14,5cm/1,2kW
Задна десна тока: ø18cm/1,8kW
Стаклокерамичка работна плоча
Рерна внатрешни димензии ВхШхД: 33,5/43/39 cm
Број на функции: 8 (0+8)
Рерна со вентилатор
Осветлена внатрешност
Горен греач: 1,2 kW
Долен греач: 1,1 kW
Горен грил греач: 1,4 kW
Решетка: 1
Длабока тава: 2
Електричен приклучок: 3N
Напон: 230 V~
Вкупна приклучна моќ: 8,6 kW
Енергетска класа: A
Волумен на рерна: 65 l
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница