KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 112.BFN - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 112.BFN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,720ден 11,792ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вкупна корисна запремина 91 l
Осветлена внатрешност
Енергетска класа: F
1 сад за зеленчук
3 стаклени полици
Димензии (VxŠxD): 82/48/50 cm
Држач за шишиња
Ниво на бучава: 41 dB(A)
Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 107
Електрична енергија kWh/24h: 0,309
Еколошки гас : R600a
Климатска класа T/SN
Прилагодливи ногарки
Отварање на вратата  преместива
Тежина нето/бруто: 24/28 kg
Регулација на температурата
1 компресор
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница