KONCAR Машина за садови PP 45SY6 - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , ,

KONCAR Машина за садови PP 45SY6

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,400ден 20,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: E
Димензии ВхШхД (cm): 84,5/45/59,8Број на комплети: 10
Број на програми: 6
Температури (°C): 40-50-65-70
Електронско управување
Заштита од протекување
Индикатор за ниво на средство за сјај
Индикатор за ниво на сол
Индикатор за циклусот на перењето
Број на полици за чаши: 4
Кош за прибор
Потрошувачка на вода (lt): 11
Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:18
Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 76
Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 0,755
Бучност (dB): 54
Напон (V) / Фреквенција (Hz) 220-240 / 50
Осигурач (A): 10
Подесива висина: 2 cm
Бруто/Нето тежина (kg): 42/40
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница