KONCAR Машина за сушење SR 8VT1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

KONCAR Машина за сушење SR 8VT1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа A++
Капацитет (kg): 8
Број на програми: 15
Бела боја
Кондензациска машина со топлотна пумпа
Електронско управување
Заштита од претекување: Сигнал за преполнетост на садот за дондензат
Заштита за деца
Сигнал за запушен филтер
Start / пауза: +
Намалено гужвање (полесно пеглање): +
Одложување на сушењето: +
Полипропенска када
Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 1,91
Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 235
Времетраење на стандарден програм (min): 189
Напон (V ~): 220-240
Вкупна приклучна сила (kW): 1
Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×56,3
Bruto/Neto тежина (kg): 48,5/46,8
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ

Бренд

Продавница