Машина за садови Koncar PP 60.BLC5 - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , ,

Машина за садови Koncar PP 60.BLC5

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,000ден 18,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А+
Капацитет на перењето/Број на комплети : 12
Ефикасност за перењето A
Ефикасност на сушењето B
Број на температури: 4
Број на програми : 5
Димензии (VxŠxD): 85x60x60 cm
Времетраење на стандарден програм: 150 минути
Потрошувачка -на годишно ниво: 231kWh /на циклус: 1,05 kWh
Потрошувачка на вода: 15 литри
Бучавост: 54 dB (re 1 pW)
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница