KONCAR Микробранова M 20CEG1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

KONCAR Микробранова M 20CEG1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,280ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја црна
Димензии ВхШхД (mm) 258x440x358
Капацитет (L): 20
Вкупна моќ (W): 2050
Грил греач (W): 1000
Повеќе степени на моќ
Време за припрема на храната
Функција за одмрзнување
Вртечки тањир (mm): 255
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница